Завантажити
презентацію

РОЗРОБКА ЛОГОТИПА

Логотип є основним елементом фірмового стилю та відправною точкою для формування майбутнього додаткового графічного середовища бренду.

Переглянути ціни

ЧОМУ ВАМ ПОТРІБЕН ЛОГОТИП

ІДЕНТИФІКАЦІЯ БРЕНДА

Мається на увазі, що між логотипом і брендом утворюється зв’язок, і люди, побачивши логотип, відразу асоціюють його з цим брендом.

ПЕРЕДАВАННЯ БРЕНДОВОГО НАСТРІЮ

Правильні відтінки і написи невербально сформують образ компанії в підсвідомості людини. Тут мова йде про психологію сприйняття.

ВИЗНАННЯ

Розміщення логотипу на певних матеріалах дозволяє без додаткових витрат рекламувати свій бренд серед потенційних клієнтів.

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ замовивши розробку дизайну в агентстві BeSale

icon-1

КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД

Ми комплексно працюємо над вашим стилем і просуванням в Інтернеті. Виходячи з ваших потреб, ми розробляємо набір елементів фірмового стилю, які допоможуть вам ефективно просувати свій бізнес і послуги, познайомити з ними потенційних клієнтів

icon-1

БАЛАНС

Послідовний та ефективний підхід, коли креативні рішення взаємодіють із технічним завданням, затвердженим компанією, підтвердженим розрахунками, перевіреними дослідженнями.

icon-1

ПРОЗОРА ЗВІТНІСТЬ

Кожен клієнт має доступ до сервісів, де ведеться робота над його проектом. Ми надаємо вам можливість стежити за ходом робіт зі створення дизайну в режимі реального часу. Наш клієнт завжди знає, на якому етапі знаходиться робота.

icon-1

НАДІЙНІСТЬ ТА РЕЗУЛЬТАТИ

Ми налаштовані на довгострокову співпрацю, тому цінуємо свою репутацію, доводимо кожен проект до найкращого результату з максимальним зануренням у бізнес проекту під час роботи.

БЕЗКОШТОВНИЙ АНАЛІЗ БІЗНЕСУ ДЛЯ РЕКЛАМИ

Залиште свої дані і ми зателефонуємо вам для обговорення

ЕТАПИ РОБОТИ РОЗРОБКИ ЛОГОТИПУ

1

ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ

Менеджер агентства зв'яжеться з вами для обговорення деталей замовлення. На цьому етапі під час спілкування заповнюється бриф.

2

ПРОВЕДЕННЯ ДОСЛІДЖЕННЯ

Дослідження ринку, бренд-конкуренти, суміжні фірми. Важливо визначити специфіку компанії та продукту, а також проаналізувати цільову аудиторію.

3

РОЗРОБКА КОНЦЕПЦІЇ

Визначається, чи буде логотип містити назву компанії, чи це буде символ, чи поєднання зображення та назви компанії.

4

Ескіз

Після визначення концепції дизайнер малює логотип на папері, щоб визначити варіанти та символи, які відповідають напрямку бренду.

5

ВАРІАНТИ ЕСКІЗІВ

Найкращі ескізи малюються у векторному форматі. Додаються деталі, різні кольори та елементи. Готові ескізи обговорюються із замовником.

6

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Крім версій логотипу, у підсумкову презентацію зазвичай входять приклади логотипу на продуктах, корпоративних документах, рекламних матеріалах тощо.

7

ЗДАЧА РОБОТИ

Схвалена версія відтворюється в різних форматах для різних носіїв. При необхідності виготовляються різні кольорові варіанти логотипу.

ТАРИФИ

БАЗОВИЙ

Ви точно знаєте, чого хочете, у вас є ідея і стиль, які вам потрібно втілити в логотип.
до 2 варіантів логотипу

1 200 UAH

ОПТИМАЛЬНИЙ

У вас є ідея логотипу, але вам потрібно більше варіантів для її реалізації.

  • до 4 варіантів логотипу
  • візуалізація на медіа

2 600 UAH

КОМПЛЕКСНИЙ

Якщо вам потрібно комплексне дослідження брендингу, щоб почати новий бізнес

  • включена служба імен
  • до 6 варіантів логотипу
  • логотип

7 000 UAH

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

img-trusted
img-trusted
img-trusted
img-trusted
img-trusted
img-trusted
img-trusted
img-trusted
img-trusted
img-trusted
img-trusted
img-trusted

ПРО АГЕНТСТВО BESALE DIGITAL

BeSale – це команда досвідчених професіоналів та молодих креативних спеціалістів, яка динамічно розвивається та пропонує повний спектр послуг у сфері Інтернет-технологій та маркетингу.

За роки роботи на веб-ринку компанія набула чималого досвіду, що дає нам можливість надавати послуги в різних сферах від розробки веб-сайтів до комплексної підтримки бізнесу.

Використовуючи систему індивідуального рішення для кожного проекту, ми досягаємо максимальної ефективності просування бізнесу на Інтернет-ринку.

Дізнатись більше

Залишите ЗАЯВКУ

і ми перетелефонуємо вам, щоб обговорити вашу проблему

Дякую!

Ваша заявка прийнята

Ми зателефонуємо вам найближчим часом

Повернутися